top of page

O NÁS

Krhová je pro nás místem, kam se jezdíme setkávat s blízkými lidmi. Díky našim předkům, kteří tady strávili kus života, se v tomhle krásném kousku naší země cítíme jako doma. Dlouho jsme hledali způsob, jak vyjádřit naše poděkování za všechno, co jsme v Krhové zažili. 

A pak přišla zvonička. Obec měla zpracovaný projekt, schválené stavební povolení, vše se zdánlivě zdálo jednoduché. Až na nedostatek prostředků, které by stavbu umožnily. Tuhle hozenou rukavici jsme nemohli nechat ležet a  rozhodli jsme se založit spolek Zvonička v Krhové z.s.,  jehož prostřednictvím postupně získáváme pro zvoničku finanční podporu. 

Původní cena, kterou obec uváděla v projektu, byla 3 mil. Kč včetně DPH. Nám se podařilo snížit cenu na cca 2 mil Kč. Velké díky patří našim hlavním partnerům - společnostem Kohimex a Tank Silos Consult, které přispěly částkou přes 1 mil. Kč.

Rodina Konečných

Kontaktní údaje: 

Zvonička v Krhové z.s.

Zahájenka 129
756 63 Krhová

IČ: 09752382

Číslo účtu: 2701912079/2010

Předseda spolku:

Jiří Konečný

603 493 001

zvonickavkrhove@gmail.com

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

​This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

bottom of page